Fényes Elek
Magyarország leirása. I-II. rész [egybekötve].
1847 Pesten Beimel146. árverés / 167.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft Leütési ár: 20 000 FtAzonosító
97253
Gilt worn, contemporary half leather.
200+(8)+520p.
Kopott aranyozású, korabeli félbőr-kötésben.