Ferenczi Zoltán
1904 Bp., MTA XV+463p.; XII+433p.; XI+445+(3)p. (A Magyar Tudományos Akadémia könyvkiadó vállalata. Új folyam. LVIII-LX. kötet.) Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben.
154. árverés / 213.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Deák élete. I-III. kötet.
Original cloth. Spine gilt.