Ferenczi Zoltán
Deák élete. I-III. kötet.
1904 Bp. MTA156. árverés / 248.
Kikiáltási ár: 10 000 FtAzonosító
101158
Original cloth. Spine gilt.
XV+463p.; XII+433p.; XI+445+(3)p. (Az MTA könyvkiadó vállalata. Új folyam. LVIII-LX.)
Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben.