Ferenczy Ferenc, dr.
Magyar állampolgársági jog
1928 Gyoma Kner Izidor ny146. árverés / 329.
Kikiáltási ár: 3 000 FtAzonosító
97412
Slightly worn, original half cloth.
247+(1)p.
Kopottas, kiadói félvászon-kötésben.