Ferenczy Ferenc, dr.
Magyar állampolgársági jog
1928 Gyoma Kner Izidor ny156. árverés / 252.
Kikiáltási ár: 3 000 FtAzonosító
101298
Worn, original half cloth.
247+(1)p.
Kopottas, kiadói félvászon-kötésben.