Ferenczy József, dr.
Kossuth Lajos
Pozsony -- Bp. Stampfel Károly83. árverés / 30.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 14 000 FtAzonosító
71203
Hozzákötve: Visi Imre: Tisza Kálmán. Politikai jellemrajz. A tizéves miniszterelnöki jubilaeum alkalmából irta ---. Pozsony -- Bp., (1885.) Stampfel. (4)+50p. Szövegközti képekkel. (Kortársaink. 4-5. sz.) Hozzákötve: Ferenczy József, dr.: Pulszky Ferencz életrajza Bp. -- Pozsony, é.n. Stampfel. 1t.+(4)+123+(1)p. Szövegközti képekkel. (Kortársaink. 28-32. sz.)
1t.+(4)+72p. Szövegközti képekkel. (Kortársaink. 1-3. sz.)
Kiadói vászonkötésben.