Ferenczy Zsigmond Jákó
Adalék honi nyelvünk 's irodalmunk történetéhez
1844 Posonyban Bucsánszky64. árverés / 152.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 2 000 FtAzonosító
62389
IV+133+(3)p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Szüry: 1351.