Feszty Árpád
A magyarok bejövetele. --- körképe.
Bp. Könyves Kálmán Rt139. árverés / 86.
Kikiáltási ár: 80 000 Ft Leütési ár: 180 000 FtAzonosító
94316
A kép hátoldalán a művész ajánló soraival. Ezek címzettje Csepy Dániel ügyvéd, Komárom városának jeles közéleti személyisége. Egyik lányát a festő testvére vette feleségül.
Inscribed by the artist. Gilt original cloth.
(8)p.+1 kihajt. t. (410 x 4230 mm.)
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben.