Feuchtwanger, Lion
Jud Süss (A herceg és zsidaja). Regény. Harmadik kiadás.
Bp. Nova64. árverés / 156.
Kikiáltási ár: 600 Ft Leütési ár: 600 FtAzonosító
62407
406+(2)p.
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben, az eredeti borító a címlap mögé bekötve.