Fidibusz. Szerkeszti Heltai Jenő. 1905-1906. I-II. évfolyam [egybekötve].
Bp. Nap106. árverés / 147.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft Leütési ár: 32 000 FtAzonosító
76861
Gazdagon illusztrált, erotikus élclap. Az első évfolyamnak összesen öt száma jelent meg. A szerzők között találjuk Kosztolányi Dezső és Molnár Ferenc nevét is. A rajzok alkotói között pedig Faragó Géza, Kober Leó, Márk Lajos, Paulini Béla és Vadász Miklós is szerepel.
A II. évfolyam 51. számából hiányzik egy (13-14p.) levél.
Kiadói félvászon-kötésben. Lakatos: 502.