Fidibusz. Szerkeszti Heltai Jenő. 1905-1906. I-II. évfolyam [egybekötve].
Bp. Nap124. árverés / 172.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft Leütési ár: 42 000 FtAzonosító
81867
Gazdagon illusztrált, erotikus élclap. Az első évfolyamnak összesen öt száma jelent meg. A szerzők között találjuk Kosztolányi Dezső és Molnár Ferenc nevét is. A rajzok alkotói között pedig Faragó Géza, Kober Leó, Márk Lajos, Paulini Béla és Vadász Miklós is szerepel.
Javított gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Néhány levele javítva. Lakatos: 502.