Fischer Károly Antal
A hun-magyar irás és annak fennmaradt emlékei
1889 Bp. Heisler J. ny66. árverés / 122.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 4 200 FtAzonosító
63579
105+(2)p.
Aranyozott gerincű, modern félvászon-kötésben, az eredeti borító bekötve. A borító és az utolsó levél javított.