Fiske, John
The critical period of American history 1783-1789
1894 London Macmillan and Co128. árverés / 144.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft Leütési ár: 20 000 FtAzonosító
83121
XVIII+368p. Az előzéklap belső oldalán Görgei Arthur tulajdonosi névbejegyzésével.
Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben. Poss.: A címlapon Görgei Arthur és Ernst Lajos gyűjteményi bélyegzőjével.