Flavius, Josephus

--- Des Hochberüempten Histori beschreibers alle Bücher... I-II. kötet.

1561 Strassburg Samuel Emmel

82. árverés / 67.

Kikiáltási ár: 150 000 Ft
Leütési ár: 220 000 Ft
70829
(24)p.+CCCLVI lev.+(36)p.; (24)p.+CLXXI lev.+(16)p.
Díszesen aranyozott gerincű, XVIII. századi bőrkötésben. A második kötet gerincének alsó peremén kis sérüléssel. Az első kötet címlapja körülvágva, felragasztva, több levél széle javítva. Nagyon szép példány. XVIIIth century leather binding, spine gilt. Minor damage to the foot of the spine of the second volume. The title page of the first volume is shaved, the margins of a few leaves restored. VD 16/ J 975.