Flirt. Szalonélczlap. I. évfolyam. 1-3.; 5-17.+7 szám [egybekötve].

146. árverés / 180.

Kikiáltási ár: 20 000 Ft
Leütési ár: 20 000 Ft
97599

Heltai Jenő által indított humoros, pikáns, gazdagon illusztrált hetilap, színes, részben szecessziós borítókkal. Az egyes számok beazonosítása a számozás esetlegessége és bibliográfiai leírás hiánya miatt szinte lehetetlen. Lakatos nem ismeri, közgyűjteményeinkben csak szórványszámok találhatók.

Original, slightly worn cloth. One cover mounted.
Kopottas, kiadói vászonkötésben. Az első táblára egy színes borító felragasztva.