Fónagy József
A fácán és fogoly vadászata, tenyésztése, hálóval való fogása
Bp. Athenaeum85. árverés / 367.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 13 000 FtAzonosító
64569
1 színes t.+VIII+191+(11)p.+9t.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.