Fónagy József
A fácán és fogoly vadászata, tenyésztése, hálóval való fogása
Bp. Athenaeum93. árverés / 281.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 13 000 FtAzonosító
73487
1 színes t.+VIII+191+(11)p.+9t.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. Poss.: Dr. Czvalinga István könyvjegyével.