Fónagy József
A fácán és fogoly vadászata, tenyésztése, hálóval való fogása
Bp. Athenaeum97. árverés / 312.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 9 500 FtAzonosító
74418
1 színes t.+VIII+191+(11)p.+9t.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.