Fontana d'Angioli báró Lo Presti család nemzedék-rendje
1885 Bp. Hornyánszky Viktor ny118. árverés / 95.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 7 000 FtAzonosító
79893
Kétnyelvű (magyar--német) kiadvány.
65p.+2t. (1 színes)+3 kihajt. mell.
Enyhén foltos, aranyozott, korabeli vászonkötésben.