Forgó Pál
Új építészet. 230 ábrával.
1928 Bp. Vállalkozók Lapja125. árverés / 88.
81922
A szerző nagy teret szentel a Bauhaus építészeti törekvései bemutatásának.
159p. Gazdagon illusztrált.
Kassák Lajos által tervezett, színes, kiadói vászonkötésben. A gerincen a címfelirat kissé megkopott. Original cloth, designed by Lajos Kassák. Spine slightly worn.