Forneron, Etienne
Miniaturen
1910 Leipzig (C. W. Stern.)Első nap, 148. árverés / 26.
Kikiáltási ár: 80 000 Ft Leütési ár: 80 000 FtAzonosító
98584
Restored, original vellum. Spine replaced. Gilt.
21p.+40t. Számozott (10./400) példány. (Meisterwerke der erotischen Kunst Frankreichs. Zweiter Stück.)
Restaurált, vászonnal pótolt gerincű, kiadói félpergamen-kötésben. Az eredeti gerinc maradványa felragasztva. Aranymetszéssel díszítve.