(Fraknói) Frankl Vilmos
A hazai és külföldi iskolázás a XVI. században
1873 Bp. Eggenberger118. árverés / 175.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 6 500 FtAzonosító
79820
VIII+424p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.