(Fraknói) Frankl Vilmos

Pázmány Péter és kora. I-III. kötet.

Pest Ráth M

158. árverés / 195.

Kikiáltási ár: 10 000 Ft
102028
First volume in contemporary half cloth with richly gilt spine, second in slightly worn contemporary half leather, third in damaged original paper.
IX+632p.; (2)+455p.; (2)+395p.
Az első kötet díszesen aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben, a második enyhén sérült, kopottas gerincű, korabeli félbőr-kötésben (a címlap alsó sarkát levágták), a harmadik kettévált, kiadói papírborítóban (körülvágatlan).