Fraknói Vilmos
1880 Bp., Ráth M XIII+(2)+441p. Javított, aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.
132. árverés / 181.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Leütési ár: 2 000 Ft
Martinovics és társainak összeesküvése
Restored, contemporary half cloth, spine gilt.