Fraknói Vilmos
Martinovics és társainak összeesküvése
1880 Bp. Ráth M132. árverés / 181.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 2 000 FtAzonosító
92095
Restored, contemporary half cloth, spine gilt.
XIII+(2)+441p.
Javított, aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.