Frater Lénárt
Hunyadi magyar származása oklevelekben
1937 Bp. (Kapisztrán-ny.)Első nap, 148. árverés / 140.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
98002
Gilt, contemporary cloth.
124p.+3t. (1 színes)
Aranyozott, korabeli vászonkötésben.