Friedreich István
Gróf Széchenyi István élete. I-II. kötet.
1915 Bp. Szent-István-Társulat132. árverés / 456.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 5 500 FtAzonosító
75071
Contemporary half cloth, spine gilt.
VIII+440+(1)p.; VII+282p.
Kopott aranyozású, korabeli félvászon-kötésben.