Gaal Mózes
Siralmas Erdély. Történeti elbeszélések a régi időkből. Második kiadás.
Bp. Stampfel64. árverés / 168.
Kikiáltási ár: 1 200 Ft Leütési ár: 4 000 FtAzonosító
62542
200p.+10t. (Hazafias könyvtár. V.)
Aranyozott, festett, kiadói vászonkötésben.