Galantai Fekete Béla
Nagykőrös
1927 Bp Magyar Városok Monografiája Kiadóhiv.65. árverés / 167.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 3 400 FtAzonosító
62852
(8)+213+(2)p. (Magyar városok monografiája. II.)
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.