Gallina Frigyes, dr.
Budapest utcanevei
1931 (Bp. Székesfőv. ny.)64. árverés / 172.
Kikiáltási ár: 800 Ft Leütési ár: 2 800 FtAzonosító
62801
Hozzákötve: Utcáink esztétikája Bp., 1931. Székesfőv. ny. 89p. Dedikált példány.
37p. (Klny. a Városi Szemle XVI. évf.-ából.)
Aranyozott gerincű, modern vászonkötésben.