Garaboncziás. Élczlap. Második évfolyam. 38-52. szám [egybekötve].
1883 (Győr) (Czéh Sándor özvegye ny.)154. árverés / 145.
Kikiáltási ár: 20 000 FtAzonosító
100728
Hozzákötve:
Garaboncziás. Élczlap. Ötödik évfolyam. 1-15.; 17-53. szám.
Győr, 1886. (Czéh Sándor özvegye ny.) 124+(1)+134-431+(5)p.
Contemporary half cloth. Spine gilt.
(5)+320-442p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.