Garay János
1865 Pest, Heckenast (8)+248+(4)+XII+208p. (Magyar remekirók. Gyémántkiadás. XI-XII.) Viseltes, kopott aranyozású, korabeli vászonkötésben. Szüry: 1511.
64. árverés / 173.
Kikiáltási ár: 600 Ft
Leütési ár: 600 Ft
Szent László. Történeti költemény. I-II. kötet. (egybekötve)