Garay János
Egerben, (Érseki Főtanoda ny.) (8)+252+III+(2)+208+XIV+VIIp. Első kiadás. Korabeli vászonkötésben. A gerinc felső peremén kis sérüléssel. Szüry: 1510.
85. árverés / 128.
Kikiáltási ár: 8 000 Ft
Leütési ár: 8 000 Ft
Szent László. Történeti költemény. I-II. kötet [egybekötve].