Garay János
--- versei
Pest Szerző146. árverés / 189.
Kikiáltási ár: 20 000 FtAzonosító
56473
20th century half leather. Spine slightly worn. Leaves stained.
X+(2)+290+(1)p. Első kiadás.
XX. század eleji félbőr-kötésben. A gerinc enyhén kopottas. A levelek rozsdafoltosak.