Gárdonyi Géza
Annuska. Vigjáték három felvonásban.
1903 Bp Singer-Wolfner155. árverés / 35.
Kikiáltási ár: 20 000 FtAzonosító
56474
Inscribed by the author. Original cloth.
(8)+182p. Első kiadás. Aláírt példány.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.