Gárdonyi Géza
Átkozott józanság!
1907 Bp. Singer és Wolfner95. árverés / 117.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 17 000 FtAzonosító
73630
207p. Első kiadás. Dedikált példány.
Javított enyhén kopott gerincű, aranyozott, festett, kiadói vászonkötésben.