[Gárdonyi Géza] Göre Gábor
Göre Martsa lakodalma. Más esetök is vagynak az könyvbe.
Bp. Singer és Wolfner118. árverés / 192.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 7 000 FtAzonosító
79728
154+(6)p. Mühlbeck Károly szövegközti rajzaival. Első kiadás.
Aranyozott, festett, kiadói vászonkötésben. A rajzos, eredeti borító bekötve. Festett lapszélekkel. Borda: 2283.