[Gárdonyi Géza] Göre Gábor
Bp. Singer és Wolfner118. árverés / 195.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
79729
176p. Mühlbeck Károly szövegközti rajzaival. Első kiadás.
Aranyozott, festett, kiadói vászonkötésben. A rajzos, eredeti borító bekötve. Festett lapszélekkel. Borda: 2285.