[Gárdonyi Géza] Göre Gábor
Bp., Singer és Wolfner 176p. Mühlbeck Károly szövegközti rajzaival. Első kiadás. Aranyozott, festett, kiadói vászonkötésben. A rajzos, eredeti borító bekötve. Festett lapszélekkel. Borda: 2285.
118. árverés / 195.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Leütési ár: 5 000 Ft