Gárdonyi Géza
Hosszúhajú veszedelem (Az agglegény-elbeszélések)
1912 Bp. Singer és Wolfner157. árverés / 35.
Kikiáltási ár: 80 000 FtAzonosító
101380
Inscribed by the author. Slightly worn, original cloth.
243+(4)p. Első kiadás. Dedikált példány.
Kopottas, kiadói vászonkötésben.