Gárdonyi Géza
Ygazság a földön. Legenda.
1896 Szeged Engel Lajos ny129. árverés / 84.
Kikiáltási ár: 60 000 Ft Leütési ár: 150 000 FtAzonosító
83484
Az előzéklapon ajánló sorokkal: "Kiss József urnak a mi mesterünknek kiváló tisztelettel Gárdonyi".
72+(3)p. Első kiadás.
Aranyozott, korabeli vászonkötésben. Inscribed copy. Contemporary cloth.. Szüry: 1535.