Gedő Lipót
Magyar műgyüjtők és bibliofilek
1931 Bp. Képzőművészet129. árverés / 55.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft Leütési ár: 26 000 FtAzonosító
83265
A karikatúra-album szereplői között találjuk Drescher Pált, Glück Frigyest, báró Kornfeld Mórt és Végh Gyulát is.
(4)p.+40t.
Kopott aranyozású, kiadói félbőr-kötésben, a lapok zsinórral átfűzve. Original half leather. Spine slightly worn.