Gelich Rikhárd

Magyarország függetlenségi harcza 1848-49-ben. I-III. kötet.

Bp. Aigner L

128. árverés / 118.

Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Leütési ár: 22 000 Ft
83090
(2)+486+Vp.+1 színes t.; (2)+497+IV+2 színes t.; (4)+930+IXp. A táblákhoz tartozó 1-1 számozatlan levélen magyarázó szöveggel. Példányunkból hiányzik egy színes tábla, az első kötet címlapja másolattal pótolva.????
Enyhén sérült gerincű, kopottas, aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. Az első kötet egyik levelének alsó sarkát letépték. Poss.: Mindhárom kötetben ceruzás bejegyzéssel, "Gratz Gusztáv ajándéka 1933."