Gelich Rikhárd
Magyarország függetlenségi harcza 1848-49-ben. I-III. kötet.
Bp. Aigner L87. árverés / 86.
Kikiáltási ár: 30 000 Ft Leütési ár: 90 000 FtAzonosító
72154
(2)+486+Vp.+2t. (színes, 1-1 számozatlan levélen magyarázó szöveggel); (2)+497+IVp.+2t. (színes, 1-1 sztl. levélen magyarázó szöveggel); (2)+930+IX+(2)p.
Az első két kötet aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben, a harmadik korabeli félvászon-kötésben.