Gelléri Mór
Az ezeréves Magyarország multjából és jelenéből. Összeállította ---.
1896 Bp. Kosmos116. árverés / 142.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 10 000 FtAzonosító
79485
180+(3)p.+6t. (Dörre Tivadar színes chromolithographiái)
Kopottas gerincű, korabeli félvászon-kötésben.