Gerard, E.
The land beyond the forest. Facts, figures, and fancies from Transylvania. Vol. I-II.
1888 Edinburgh and London W. Blackwood and Sons78. árverés / 92.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 30 000 FtAzonosító
69670
XII+340+24p.+7t.; (8)+370+(2)p.+4t. Számos szövegközti képpel. Példányunk második kötetéből hiányzik egy tábla.
Aranyozott, rajzos, kiadói vászonkötésben.