Gerszi Teréz
A magyar kőrajzolás története a XIX. században
1960 Bp. Akadémiai64. árverés / 177.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 9 000 FtAzonosító
62340
316+(2)p. Az utolsó 60 levélen gazdag képanyaggal.
Kiadói vászonkötésben, védőborítóval.