Gervai Dezső
A maharadzsák hazájában
1905 Bp. Hornyánszky Viktor ny116. árverés / 367.
79494
(4)+156+(1)p. Egészoldalas és szövegközti fényképekkel.
Enyhén kopott aranyozású, kiadói vászonkötésben.