Gindely Antal -- Acsády Ignácz
Bethlen Gábor és udvara 1580-1629.
1890 Bp. MTT85. árverés / 253.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 24 000 FtAzonosító
71374
Hozzákötve: Fraknói Vilmos: Hunyadi Mátyás király 1440-1490 Bp., 1890. MTT. (4)+416p.+22t. (1 színes, 3 kihajt.)
(4)+264p.+16t. Szövegközti illusztrációkkal.
Aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben. A gerinc alsó részén kis kopásfoltokkal. A második kötet egyik melléklete sérült.