Goethe, (Johann Wolfgang von)
--- költeményei. Fordította: Dóczi Lajos.
1906 Bp. Lampel64. árverés / 180.
Kikiáltási ár: 1 000 Ft Leütési ár: 5 500 FtAzonosító
62529
504p. (Dóczi Lajos munkái X. kötet.)
Díszes, aranyozott, kiadói vászonkötésben. Aranyozott lapszélekkel.