Gohl Ödön
Budapest újabb emlékérmei
1905 Bp. Hornyánszky Viktor ny108. árverés / 34.
77529
VIII+98p.+VIt. (A Magyar Numizmatikai Társaság kiadványai. I.)
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. Az eredeti borító bekötve.