Goldzieher Ignácz
Előadások az iszlámról
1912 Bp. MTA64. árverés / 182.
Kikiáltási ár: 1 200 Ft Leütési ár: 2 400 FtAzonosító
62357
VIII+413p.
Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben.